Oy brynolf grönmark ab

Y-TUNNUS   0201204-8
KOTIPAIKKA   ESPOO

Puhelin +358 9 859 950
Sähköposti info@gronmark.fi

Puhelinvaihteemme on avoinna arkisin kello 8 – 17.
Muina aikoina tavoitat myyntiryhmämme heidän matkapuhelimistaan.

Seuraa meitä myös LinkedInissä ›

OSOITETIEDOT

Käynti- ja postiosoite toimistolle

Ahventie 4 A 16
FI-02170 ESPOO

Toimitusosoite varastolle

Tiilenlyöjänkuja 7
FI-01720 VANTAA

LASKUTUSTAVAT

1. Verkkolaskutus
OVT-tunnus: 003702012048
Operaattori: BasWare

2. Sähköpostilaskut
laskut@administer.fi

3. Paperilaskut
Oy Brynolf Grönmark Ab
PL 176
FI-00101 HELSINKI

Asiantuntijat

myynti | erotus- ja tiivistysratkaisut

Laitemyynti Petri Grandell

Petri Grandell

Toimitusjohtaja
Myynti | Markkinointi | Liiketoiminnan kehitys
+358 40 558 8951
petri.grandell@gronmark.fi
LinkedIn

Varaa online-tapaaminen

myynti | erotus- ja suojausratkaisut

Myyntijohtaja Tuomas Elomaa

Tuomas Elomaa

Myyntijohtaja
Myynti | Liiketoiminnan kehitys
+358 40 739 9419
tuomas.elomaa@gronmark.fi
LinkedIn

Varaa online-tapaaminen

myynti | Tiivistys- ja suojausratkaisut

Tarvike- ja komponenttimyynti Mika Seppänen

Mika Seppänen

Tuotepäällikkö
Myynti | Tekninen palvelu
+358 40 701 9490
mika.seppanen@gronmark.fi
LinkedIn

Varaa online-tapaaminen

myynti | suojaus- ja tiivistysratkaisut

Varaosat, huollot ja tekninen palvelu Henri Sopanen

Henri Sopanen

Tuotepäällikkö
Myynti | Tekninen palvelu
+358 50 308 9198
henri.sopanen@gronmark.fi
LinkedIn

Varaa online-tapaaminen

myynti | erotusratkaisut

Operatiivinen johtaja Simo Aho

Simo Aho

Operatiivinen johtaja
Myynti | Liiketoiminnan kehitys | HSEQ
+358 50 540 1757
simo.aho@gronmark.fi
LinkedIn

Varaa online-tapaaminen

ostot & toimitukset

Toimitusketjun koordinaattori Tuija Almi

Tuija Almi

Toimitusketjun koordinaattori
Ostot | Logistiikka | Laskutus
+358 40 525 2253
tuija.almi@gronmark.fi

markkinointi

Markkinointi Ulla Grandell

Ulla Grandell

Markkinoinnin kehittäjä
Brändi | Digitaalisuus | Tapahtumat
+358 40 537 2868
ulla.grandell@gronmark.fi
LinkedIn

Varaa online-tapaaminen

Miten voimme auttaa?