Oy brynolf grönmark ab

Y-TUNNUS   0201204-8
KOTIPAIKKA   ESPOO

Puhelin +358 9 859 950
Sähköposti info@gronmark.fi

Puhelinvaihteemme on avoinna arkisin kello 8 – 17.
Muina aikoina tavoitat myyntiryhmämme heidän matkapuhelimistaan.

Seuraa meitä myös LinkedInissä ›

OSOITETIEDOT

Käynti- ja postiosoite toimistolle

Ahventie 4 A 16
FI-02170 ESPOO

Toimitusosoite varastolle

Tiilenlyöjänkuja 7
FI-01720 VANTAA

LASKUTUSTAVAT

1. Verkkolaskutus
OVT-tunnus: 003702012048
Operaattori: BasWare

2. Sähköpostilaskut
laskut@administer.fi

3. Paperilaskut
Brynolf Grönmark Ab
PL 176
FI-00101 HELSINKI

LAITEMYYNTI

Laitemyynti Petri Grandell

Petri Grandell

Toimitusjohtaja
+358 40 558 8951
petri.grandell@gronmark.fi

Laitemyynti

Laitemyynti Tuomas Elomaa

Tuomas Elomaa

Myyntipäällikkö
+358 40 739 9419
tuomas.elomaa@gronmark.fi

TARVIKE- JA KOMPONENTTIMYYNTI

Tarvike- ja komponenttimyynti Mika Seppänen

Mika Seppänen

Tuotepäällikkö
+358 40 701 9490
mika.seppanen@gronmark.fi

VARAOSAT, HUOLLOT JA TEKNINEN PALVELU

Varaosat, huollot ja tekninen palvelu Henri Sopanen

Henri Sopanen

Asiakaspalveluinsinööri
+358 50 308 9198
henri.sopanen@gronmark.fi

OSTOT JA LOGISTIIKKA

Ostot ja logistiikka Tuija Almi

Tuija Almi

Myyntiassistentti
+358 40 525 2253
tuija.almi@gronmark.fi

MARKKINOINTI

Markkinointi Ulla Grandell

Ulla Grandell

Markkinointikoordinaattori
+358 40 537 2868
ulla.grandell@gronmark.fi

TUOTE- JA PALVELUKEHITYS

Kehityspäällikkö Simo Aho

Simo Aho

Kehityspäällikkö
+358 50 540 1757
simo.aho@gronmark.fi

Miten voimme auttaa?